حراج! ۱۳۷۳۷۸۵۴۷۹
حراج! big_137
حراج! edf441e3
حراج! fd1aea2
حراج! lg_6a81a_bigoodi
۱۳۷۳۷۸۵۴۷۹
big_137
edf441e3
fd1aea2
lg_6a81a_bigoodi

بیگودی جادویی Magic Leverag

دسترسی: موجود در انبار

12,000 تومان 8,500 تومان

سنجشسنجش

توجه: آموزش استفاده از بیگودی جادویی را در ویدیو زیر مشاهده نمایید.

دیگر برای فر کردن موهای خود لازم نیست به آرایشگاه بروید

با جدیدترین نسل بیگودی در منزل موهای خود را بدون استفاده از بابلیس یا بیگودی های قدیمی به تنهایی و بسیار ساده و راحت فر کنید

فقط کافیست موی خود را به داخل بیگودی جادویی بکشید

بیگودی جادویی پدیده ای بسیار عالی و جذاب در حوزه آرایش برای فر کردن موهای شما به نحوی زیبا.

آیا شما هم از موهای بی حالت خود که به سختی حالت می گیرند خسته شده اید؟ آیا از مواد شیمیایی که برای فر کردن مورد استفاده قرار می گیرند و اغلب به موهای شما آسیب می زنند ناراضی هستید؟ آیا نمی توانید بیش از این برای فر کردن موهای خود هزینه کنید؟ آیا هزینه فر برای شما مناسب نیست؟ اگر جواب شما بله است پیشنهاد ما به شما خرید بیگودی جادویی می باشد. اطرافیان از دیدن موهای فر شده شما با بیگودی جادویی شگفت زده خواهند شد!

آیا این موضوع را می دانستید که بیش از ۵۰ درصد زیبایی خانم ها به مدل موهایشان بستگی دارد؟ با موهای فر شما زیباتر از همیشه خواهید بود.

با خیره شدن دیگران به خود تفاوت خود را حس کنید. تنها کافی است بیگودی جادویی مجیک را استفاده نمایید. فکر آرایشگاه رفتن را از سر خود بیرون کنید چون بیگودی جادویی تنها در عرض چند دقیقه موهای شما را به زیبایی هرچه تمام تر فر می کند. با مدل موی فر جذابیت را حس کنید و طعم تفاوت را بچشید. تفاوت با دیگران را از نگاهی که به شما خیره شده اند متوجه خواهید شد.

 حتما از مدل موهای خود خسته شده اید ، شاید به فکر فرکردن آن ها باشید حال اگر دوست ندارید که موی سر شما با این مواد شیمیایی فر آسیب نبیند توصیه مااین است که سراغ بیگودی جادویی Magic Leverag بروید.

 

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که برای این محصول دیدگاه می‌نویسد. “بیگودی جادویی Magic Leverag”

تنظیمات قالب