حراج! ۱۲۵۶-۰۲
حراج! ۱۲۵۶-۰۱۲
حراج! ۱۲۵۶-۰۰۲
حراج! ۱۲۵۶-۰۶
حراج! ۱۲۵۶-۰۰۸
حراج! ۱۲۵۶-۰۱۰
حراج! micromono-6
حراج! ۱۲۵۶-۰۱۴
حراج! ۱۲۵۶-۰۷
حراج! ۱۲۵۶-۰۹
حراج! ۱۲۵۶-۰۱۳
حراج! ۱۲۵۶-۰۰۰۰-۰۲
۱۲۵۶-۰۲
۱۲۵۶-۰۱۲
۱۲۵۶-۰۰۲
۱۲۵۶-۰۶
۱۲۵۶-۰۰۸
۱۲۵۶-۰۱۰
micromono-6
۱۲۵۶-۰۱۴
۱۲۵۶-۰۷
۱۲۵۶-۰۹
۱۲۵۶-۰۱۳
۱۲۵۶-۰۰۰۰-۰۲

میکرو مونوپاد

دسترسی: موجود در انبار

20,000 تومان 18,000 تومان

دارای ریموت شاتر بر روی دسته
کوچکترین مونوپاد عرضه شده در جهان
فقط به اندازه یک خودکار!
حمل آسان

قابل استفاده با تمام گوشی های اندروید و آیفون

تا چندی قبل گرفتن عکس سلفی و یا به تعبیر فارسی خویش انداز ، امری دشوار بود خصوصاً اینکه دوربین سلفی (دوربین جلو) اکثر گوشی ها نیز ضعیف بوده و به سختی این کار می افزایید. اما با تولید و ورود انواع مونوپاد به بازار، مشکل سلفی گرفتن تاحدود بسیار زیادی حل شده و امروزه کمتر شخصی است که لااقل واژه مونوپاد را نشنیده باشد.

تاکنون برایتان پیش آمده در یک مهمانی به دلیل ازدحام جمعیت نتوانسته باشید از رویدادها به درستی عکس بردارید؟ یا سوژه مورد نظر شما در نقطه‌ای قرار داشته باشد که هر طور تلاش کنید، نتوانید تصویر آن را بگیرید؟ خب! مونوپاد دقیقا برای همین مواقع طراحی شده است. با داشتن یک مونوپاد، دوربین یا موبایل خود را روی آن نصب کنید و در فاصله دور بایستید و از هر چه دلتان می‌خواهد عکس بردارید.

اکنون می خواهیم نوع جدید از این دستگاه را به شما معرفی کنیم که به تازگی وارد بازار ایران شده است: میکرو مونوپاد!

این وسیله به اندازه یک خودکار می باشد و حمل آن بسیار آسان می باشد. میکرو مونوپاد به وسیله سیمی که در آن تعبیه شده است به تمامی گوشی های اندروید و آیفون از طریق درگاه هدفون موبایل قابل اتصال می باشد. همچنین بر روی دسته این محصول دکمه ریموت شاتر جهت عکاسی یا فیلم برداری آسان تعبیه شده است.
میکرو مونوپاد با قیمتی استثنایی در رنگ های بسیار شیک و بسته بندی زیبا عرضه شده است.

۱۲۵۶-۰۰۸

میکرو مونوپاد از جنس آلومینیوم ساخته شده است و علاوه بر وزن کم، استحکام و دوام بسیاری نیز دارد. به همین دلیل، می‌توانید همه جا آن را با خود حمل کنید و همین که سوژه جالب به چشمتان خورد، عکس بردارید. بعلاوه، مونوپاد لرزش دوربین و همچنین، احتمال افتادن گوشی یا دوربین از دست را تا حد بسیاری کاهش می‌دهد.
قسمت بالای مونوپاد که موبایل روی آن نصب می‌شود، قابلیت تنظیم به هر زاویه‌ای را دارد. بنابراین با آن از بالای دیوار، مانع، فنس یا در میان جمعیت و محیط‌های شلوغ بدون نگرانی عکاسی کنید.
جالب‌ترین کاربرد آن هنگام عکس‌های سلفی تکی و دسته جمعی می‌باشد، می‌توانید گوشی یا دوربین را بالای سر خود به هوا ببرید تا از دید پرندگان عکاسی کنید.

۱۲۵۶-۰۱۰

مونوپاد را می توانید در زوایا و اندازه‌های مختلف تنظیم کنید. بندی که در انتهای میله آن وجود دارد، هنگام برداشتن عکس، امنیت دوربین یا موبایل را تضمین می‌کند. این وسیله استفاده بسیار آسانی هم دارد. کافی است قد میله را بلند کنید و با استفاده از شاتر بلوتوث روی دسته عکس بگیرید.
مزیت مونوپاد در این است که در یک جمع، باعث می شود تا بیشتر دیده شوید و به نوعی خاص و به‌روز به نظر برسید.

2 نقد و بررسی میکرو مونوپاد

 1. 5 از 5

  :

  خیلی اندازش و ظاهر شیک هست
  من خریدم ازش خیلی راضی هستم پیشنهاد میکنم بخرید

 2. 5 از 5

  :

  واقعا این محصولتون عالیه

دیدگاه خود را بنویسید

تنظیمات قالب