آی مارکت

بشر از آغاز خلقت خود برای زندگی راحت و آرام تلاش کرده . و همین تلاش برای آسایش بشر را تا به اینجا رسانده که نامش را عصر تکنولوژي می نامیم . بدون شک باید همه تمدن های بشری روی کره خاکی را مدیون این تلاش ها برای گریز از نا آرامی به آرامی و آسایش بدانیم . اما سوال اینجاست که تکنولوژي چه دردی از بشر درمان کرده یا خواهد کرد ؟

اواخر سال 1399 شمسی مصادف با اوایل سال 2020 میلادی خبری از کشور چین منتشر شد و جهان را در شوک عظیمی فرو برد . عنوان خبر به این صورت بود ( ویروس جدید کووید -19 یا کرونا ویروس موجب مرگ چندین فرد چینی شده) .ابتدا مردم خیلی توجه نکردند چرا که همه میگفتند تا به جاهای دیگر سرایت بکند واکسنش پیدا می شود .اما فقط یک تا دوماه طول کشید تا این ویروس منحوس  به دورافتاده ترین کشورها و جزایر نفوذ کند .

با حاد شدن وضعیت در دنیا سازمان بهداشت جهانی برآن شد تا شعاری را برای جلوگیری از مرگ و میر بیشتر اعلام کند «در خانه بمانیم » . شعاری کوتاه اما بسیار سخت برای مردم جهان . این یک نمونه از آخرین موردی است که دنیا را با خود درگیر کرده و باعث مرگ و میر مردم شده .اگر به زمان های گذشته برگردیم می توانیم به بیماری های دیگری اشاره کنیم که باعث مرگ هزاران و شاید میلیون ها فرد در سراسر دنیا شده مثل آنفولانزای اسپانیایی – وبا – سرخک – طاعون و بسیاری دیگر از بیماری ها . اگر گذشته را بدقت وارسی کنیم میبینیم که مردم دینا در هر بازه زمانی شاهد یک بیماری همه گیر شده اند و میتوان به این نتیجه هم رسید که این بیماری ها تمامی نخواهند داشت و همیشه با ظاهری جدید ما را تهدید خواهند کرد . اما چاره چیست؟

با گسترش تکنولوژي سختی های بشر برای زندگی در شرایط سختی مانند شرایط همه گیری یک ویروس آسان شده . و می توان به کمک تکنولوژي بسیاری از سختی ها را پشت سر گذاشت . اگر همه گیری دو نوع ویروس آنفولانزای اسپانیایی رو با کوویید 19 از لحاظ تعداد مرگ و میر با توجه تعداد جمعیت جهان در زمان هر نوع ویروس بررسی کنیم به این نتیجه میرسیم که تکنولوژي تاثیر بسیار بزرگی در جلوگیری از مرگ و میر مردم جهان در زمان ویروس کووید 19 داشته .

در این ایام که سازمان بهداشت جهانی شعار در خانه بمانبم را اعلام کرد آمار فروشگاه های اینترنتی بشدت افزایش یافت . علی بابا و آمازون از افزایش فروش خود تا 150درصد نسبت به قبل از همه گیری این ویروس خبر دادند . و در داخل ایران نیز این اتفاق برای فروشگاه های بزرگ اینترنتی افتاد . و بسیاری از مردم که تا آن زمان اعتماد کمی به فضای مجازی داشتند به یک باره به این فضا رو آوردند و  هم جان خود را در برابر ویروس حفظ کردند و هم مایحتاج روزانه خود را تامین کردند .

اینک ما در آی مارکت با توجه به اتفاقات تلخی که همیشه در جهان میافتد و باعث می شود مردم برای حفظ جان خود در خانه بمانند برآن شدیم تا گوشه ای از مایحتاج مردم را بصورت اینترنتی و در بستری امن زیر نظر قوانین جمهوری اسلامی ایران  برطرف کنیم .

آی مارکت با فروش البسه و کیف و کفش و سایر لوازم مورد نیاز هر شخص که خرید آنها زمان زیادی را از افراد می گیرد فعالیت خود را در سال 1400شروع کرد . و با افزودن ترتیبی سایر محصولات به دنبال تحقق  خرید راحت و ارزان و باکیفیت توسط مشتریان خود می باشد . شعار آی مارکت « بی نهایت کالای باکیفیت و  ارزان »  هست که این شعار را امیدواریم با افزودن ترتیبی و الویت دار مشتریان عزیز به ثمر برسانیم . در این مسیر بی شک پیشنهاد ها و انتقادات شما مشتریان عزیز می تواند موجب پیشرفت روز افزون ما باشد . تعهد آی مارکت به مشتریان خود فروش کالای با کیفیت و ارزان زیر قیمت بازار است .